تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
فروشگاه محصولات بهداشتی
Barabas Ropa de hombre
دامنه های آزاد شده
خرید سیسیکم
خرید و فروش دامنه
ساندویچ پانل
خرید روغن خراطین
خرید iptv
ای توپی پوزیشنر
خرید سیسیکم
روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
تمکن مالی چیست

تمکن مالی چیست

يکشنبه 27 مهر 1399
16:31
هلینا

گواهی تمکن مالی نام آشنایی برای متقاضیان ویزای توریستی است. اگر قبلاً برای ویزاهای مسافرتی و توریستی مانند ویزای شینگن اقدام کرده اید ، حتما با این عبارت روبرو شده اید. گواهی توانایی مالی برای ویزای شینگن و سایر ویزا ها بسیار مهم است و توانایی مالی متقاضی یکی از تأثیرگذارترین موارد در درخواست ویزای توریستی است.

اما علی رغم اهمیت گواهینامه اعتبار مالی برای ویزای توریستی ، بسیاری از متقاضیان هنوز س manyالات زیادی در مورد این سند دارند. در این مقاله سعی داریم به تمام سوالات شما در مورد توانایی مالی پاسخ دهیم. با ما بمان.

• گواهی وضعیت مالی چیست؟

• گردش حساب چیست؟

• مدت اعتبار مالی چه مدت است؟

• استعلام توانایی مالی توسط سفارت

گواهی وضعیت مالی چیست؟
گواهی توانایی مالی سندی معتبر و رسمی است که توسط بانک صادر می شود. در گواهی توانایی مالی نام و مشخصات دارنده حساب همراه با مانده حساب و معادل ارزی آن (به دلار یا یورو) ذکر شده است.

فرقی نمی کند که متقاضی ویزای چین هستید یا ویزای کانادا ، بانک به درخواست شما گواهی را صادر می کند.

گواهی توانایی مالی سفارت باید در سربرگ رسمی بانک و به زبان انگلیسی صادر شود. نام متقاضی در این نامه الزامی است و مهر شعبه و امضای رئیس بانک باید در قسمت پایینی آن درج شود ، در غیر این صورت گواهی نامه معتبر نیست و سفارت آن را قبول نمی کند.

همانطور که گفتیم ،گواهی تمکن مالی یکی از مهمترین مدارک صدور ویزای توریستی است. در واقع ، سفارت قصد دارد با بررسی توانایی مالی شما ، توانایی شما در پرداخت هزینه سفر به آن کشور را ارزیابی کند. برای این منظور ، سفارت مبلغی را به عنوان هزینه یک روز زندگی در آن کشور محاسبه می کند و حداقل میزان تمکن مالی را با توجه به تعداد روزهای اقامت شما محاسبه می کند.

برای دریافت نامه وضعیت مالی باید چه مراحلی را برداریم؟

برای دریافت نامه وضعیت مالی یا گواهی وضعیت مالی ، باید به شعبه بانکی بروید که حساب اصلی شما در آن واقع شده است. همچنین مدارکی مانند کارت ملی ، شناسنامه ، گذرنامه ، وکالت نامه و فرم درخواست تکمیل شده برای گواهی توانایی مالی را به همراه داشته باشید. معمولاً مدیریت بانک در حال حاضر نامه شما را به زبان انگلیسی و فارسی صادر می کند و موارد لازم را در آن قرار می دهد. با این حال ، در برخی از شعب های شلوغ ، ممکن است مدارک شما را دریافت کرده و پس از صدور گواهینامه با شما تماس بگیرند.

 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 318 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
در این وبلاگ مقالات تصاویر و فیلم های مربوط به ایران و جهان به اشتراک گذاشته میشود امیدوارم دوست داشته باشید و با نظرات خودتان من را خوشحال کنید
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سفر و گدشگری است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|